Hiro

درباره ما

درباره هیرو بیشتر بخوانید.

اگر بخواهیم از پیشینه برند Hiro برایتان بگوییم باید به سال 1362 برگردیم؛ جایی که برای اولین بار شرکت مسبار همکاری خود را با شرکت مطرح زایس آلمان شروع کرد. بعد از گذشت 15 سال و با افزایش حجم تعاملات تجاری شرکت مسبار، این مجموعه اقدام به تاسیس شرکت تجهیزات کاوشگران نوآور با نام تجاری تکنو نمود.

شرکت تجهیزات کاوشگران نوآور با نام تجاری تکنو در سال ۱۳۷۷ کار جدی خود را با اخذ نمایندگی از کمپانی تریمبل (Trimble) آمریکا، ریگل (Riegl) اتریش، ViaSat کانادا، گارمین (Garmin) آمریکا و تامایا (Tamaya) ژاپن شروع کرد. این فعالیت ادامه داشت تا به واسطه تحریم های همه جانبه آمریکا امکان واردات این محصولات به کشور و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان با مشکل روبرو شد؛ این امر باعث شد مدیران شرکت تکنو در سال ۱۳۹۸ تصمیم به تولید این محصول دانش بنیان نمایند. لذا با همکاری و مساعدت یک مجموعه دانش بیان در داخل کشور اقدام به تولید مستقیم دو ردیف دستگاه جی پی اس XiMA S10 و XiMA S10L نمود.

خدا را شاکریم که به مدد جوانان دانشمند ایرانی و همچنین با تلاش و پشتکار فراوان توانسته ایم در امر تولید محصولات ابزار دقیق نقشه برداری خودکفا شویم و با ارائه خدمات پشتیبانی قوی و همچنین تجارب حدود ۴۰ ساله خود مشتریان مان را راضی نگه داریم.

امید است با عنایت به پرودگار متعال و همچنین با جدیت و پشتکار فراوان بتوانیم در عرصه تولید دیگر محصولات دانش بنیان نیز قدم برداریم و روزی شاهد این باشیم که کلیه تجهیزات ابزار دقیق فنی و مهندسی در کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

جی پی اس Hiro
اسکرول به بالا